Держфінінспекція в Чернігівській області за вісім місяців відшкодувала втрат на 20,8 млн. грн.
25.09.2013 | 14:36
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області протягом січня – серпня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 20,8 млн. грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 70 досудових розслідувань. Ще 64 досудові розслідування розпочато за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

До суду пред'явлено 34 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів. Пред'явлення ще 50 подібних позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами. 

До об'єктів, на яких під час ревізій виявлено порушення, застосовано 204 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За допущені порушення 358 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 162 – до дисциплінарної і матеріальної, 43 осіб звільнено із займаних посад.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246708002