Укрдержреєстр проведе навчання працівників "Укрпошти"
26.09.2013 | 17:00
Прес-служба Державної реєстраційної служби
 

Найближчими днями Державна реєстраційна служба України розпочне навчання працівників «Укрпошти» щодо надання громадянам послуг Укрдержреєстру через відділення зв’язку. Про це розповів Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона під час урочистого підписання Регламенту «Про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг між Укрдержреєстром та «Укрпоштою».

«Ми дуже сподіваємось, що це навчання стане, в першу чергу, навчанням спілкуванню з людьми. Ми хочемо, щоб співробітники «Укрпошти» ставилися з дуже високою повагою та розумінням до своїх відвідувачів. Щоб люди через півроку сказали, що реформа, яку провели Укрдержреєстр з «Укрпоштою», дуже вдала», - зазначив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона під час зустрічі.

Навчання проводитимуть спеціально виділені для цього працівники Укрдержреєстру за окремим графіком, затвердженим Укрдержреєстром та «Укрпоштою».

Після завершення навчання відбудеться тестування щодо перевірки знань на готовність до надання нового виду послуг працівниками «Укрпошти».

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246714830