Уряд виділив шахтоуправлінню "Покровське" земельну ділянку площею 91,3396 га для видобутку вугілля
27.09.2013 | 11:55
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів
 

Кабінет Міністрів України відповідним розпорядженням від 18 вересня № 732-р, підготовленим Держземагентством України, виділив публічному акціонерному товариству «Шахтоуправління «Покровське» земельну ділянку площею 91,3396 га із земель запасу сільгосппризначення, розташовану за межами населених пунктів на території Красноармійського району Донецької області. Наділ передано в оренду зі зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами для розміщення плоского породного відвалу.

Згідно з розпорядженням, Красноармійська райдержадміністрація повинна укласти договір оренди зазначеної ділянки в установленому законодавством порядку. ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» має відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва.

Земельний наділ вибрано в безпосередній близькості від потужностей підприємства, які розташовані на території Сергіївської сільської ради, з урахуванням рельєфу місцевості та можливості прокладення автомобільних і залізничних під’їзних шляхів до об’єктів підприємства.

Ухвалення урядового розпорядження забезпечить безперебійну роботу шахти з видобування кам’яного вугілля в об’ємі 12 млн. тонн на рік, збереження існуючих та створення нових робочих місць, надходження коштів до місцевого і державного бюджетів за рахунок податків та зборів від її діяльності та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіону.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246716348