В Україні визначені основні засади міжнародної технічної допомоги
27.09.2013 | 12:16
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі
 

Визначено основні засади, що регулюватимуть сферу міжнародної технічної допомоги в Україні. Відповідний законопроект ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів 26 вересня.

«Проект Закону визначає правові та економічні засади планування, залучення і використання міжнародної технічної допомоги, яку отримує Україна, а також надання Україною міжнародної технічної допомоги», - сказав Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

Проектом Закону визначаються: термінологія у сфері міжнародної технічної допомоги, порядок планування, залучення та координації міжнародної техдопомоги, обов’язковість державної реєстрації всіх проектів МТД, що впроваджуються  в Україні, процедури використання міжнародної техдопомоги.

Також цим документом затверджуються правові засади надання Україною міжнародної технічної допомоги за кордоном відповідно до завдань, визначених у Програмі економічних реформ на 2010 – 2014 роки відносно набуття повноправного членства в ОЕСР у середньостроковій перспективі. Координація діяльності, пов’язана з визначенням пріоритетів надання Україною допомоги іншим державам, покладена на Мінекономрозвитку.

«Прийняття Закону на законодавчому рівні дозволить Мінекономрозвитку, по-перше, закріпити повноваження звертатись до донорів з приводу залучення допомоги, по-друге, забезпечити облік всіх проектів МТД, що впроваджуються в Україні, через їх обов’язкову реєстрацію в Мінекономрозвитку, а по-третє, створити правові засади для визначення України в якості донора для надання допомоги іншим державам», - підсумував Міністр.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246716596