Мінінфраструктури нагадує українським міжнародним автоперевізникам про порядок оформлення дозволів
01.10.2013 | 12:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Задля уникнення непорозумінь та організації відкритого і прозорого розподілу дозволів на здійснення міжнародних автомобільних перевезень Міністерство інфраструктури України нагадує порядок організації конкурсу.

Зокрема, з 1 жовтня 2013 року для участі у розподілі міжнародних дозволів на перевезення вантажів, які мають обмежені річні квоти, автомобільні перевізники повинні подати до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті заяву на отримання відповідних дозволів. У заяві обов’язково слід зазначити кількість перевезень вантажів, здійснених за попередній рік. Разом із супровідним листом копію документів, наданих Укртрансінспекції, треба надіслати на електронну адресу департаменту автомобільного транспорту rozpodil@mtu.gov.ua.

Прийом документів для участі у конкурсі на отримання дозволів ЄКМТ здійснює відповідна Комісія з 1 листопада 2013 року і протягом двадцяти робочих днів за адресою: м. Київ проспект Перемоги, 14. Із механізмом розподілу дозволів ЄКМТ на 2014 рік можна ознайомитися на сайті Мінінфраструктури у рубриці «Автомобільний транспорт. Міжнародні перевезення».

Бортові журнали на 2014 рік оформляє та видає перевізникам УДП “Укрінтеравтосервіс” за адресою: м. Київ, проспект Науки, 57.

Нагадаємо, Порядок оформлення і видачі дозволів на поїздку територіями іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку та Порядок проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту (ЄКМТ) затверджені наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 № 757 (у редакції наказу Міністерства інфраструктури України від 19.04.2013 № 239), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за № 1075/9674.

Мінінфраструктури просить автоперевізників обов’язково враховувати зазначену інформацію, необхідну для участі у розподілі міжнародних дозволів.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246725316