Уряд вніс зміни до Порядку розроблення проектів землеустрою
04.10.2013 | 11:00
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

2 жовтня 2013 року Уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь». Документ розробило Міністерство аграрної політики та продовольства спільно з Держземагентством.

Так, згідно з прийнятими до Порядку розроблення проектів землеустрою змінами, скасовується обов’язковість подачі рішення органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування або рішення суду під час укладання договору на розробку проектів землеустрою.

Також у зв’язку зі скасуванням ліцензування на проведення робіт із землеустрою, розробником проекту землеустрою може бути юридична або фізична особа-підприємець, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працюють сертифіковані інженери-землевпорядники.

Окрім цього, зі складу документації із землеустрою виключаються копії документів, що посвідчують право на земельну ділянку.

Таким чином, зміни, ухвалені до Порядку розроблення проектів землеустрою, дозволять спростити та здешевити процедуру розроблення проектів землеустрою, що забезпечують екологічне та економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь. А це, своєю чергою, позитивно вплине на формування сталого землекористування та забезпечить організацію заходів з охорони земель сільськогосподарського призначення.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246736576