Затверджено порядки зарахування коштів на поточні рахунки для розрахунків за інвестпрограмами
11.10.2013 | 12:00
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
 

Уряд на засіданні 9 жовтня схвалив постанову «Про затвердження порядків зарахування коштів на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами, використання зазначених коштів і здійснення контролю за їх витрачанням у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення».

Як пояснив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, прийняття зазначеного документа сприятиме систематичному оновленню основних фондів підприємств та запровадженню нових технологій у сферу житлово-комунальних послуг. Це, в свою чергу, сприятиме забезпеченню якісних безперебійних послуг з теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення.

Міністр поінформував, що  постанова розроблена на виконання законів «Про теплопостачання» і «Про питну воду та питне водопостачання», якими визначено, що суб’єкти господарювання у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення можуть розробляти інвестиційні програми. А для проведення розрахунків за інвестиційними програмами суб’єкти господарювання відкривають спеціальні рахунки, на які з поточних рахунків перераховують кошти в обсязі, передбаченому в установлених тарифах для виконання таких програм.

Ухваленим документом визначено, що ліцензіати зобов’язані використовувати кошти із спеціального рахунка виключно для виконання інвестиційних програм згідно з графіком на плановий та прогнозний періоди. Використання зазначених коштів у будь-яких інших цілях забороняється. Контроль за цільовим використанням коштів із спецрахунків здійснюється органом ліцензування.

Уповноваженими банками, які обслуговують поточні рахунки із спеціальним режимом використання, постановою визначено ПАТ «Державний ощадний банк України» та ПАТ АБ «Укргазбанк».

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246755589