Ю.Колобов: Україна зацікавлена у розширенні ділових зв'язків із Європейським Союзом
11.10.2013 | 15:36
Прес-служба Міністерства фінансів
 

Міністр фінансів України Юрій Колобов провів зустріч із делегацією Європейського Союзу на чолі з Директором програм Сусідства Генерального Директорату з питань розвитку співробітництва Європейської Комісії Міхаелєм Колером.

Юрій Колобов підкреслив, що Україна зацікавлена у розширенні ділових зв’язків із Європейським Союзом та готова до партнерства у таких стратегічно важливих напрямах як управління державними фінансами та впровадження бюджетної політики відповідно до європейських стандартів.

Зокрема, Міністр повідомив, що 1 серпня поточного року на засіданні Уряду прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про стратегію розвитку системи управління державними фінансами». Доопрацьований документ вже направлений до Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінскі та Кабінету Міністрів України.

Він також зазначив, що Україна докладає максимум зусиль задля інтенсифікації співпраці з Єврокомісією та позитивного вирішення Комітетом з питань бюджетної допомоги ЄК питання щодо виділення додатково 165-170 млн. євро бюджетної допомоги за трьома новими програмами у сферах торгівлі, охорони навколишнього середовища та регіонального розвитку.

За результатами переговорів досягнуто домовленості про співробітництво з метою імплементації успішної європейської практики для забезпечення сталого розвитку та активізації економічних процесів в Україні.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246758056