У Мін'юсті презентовано проект ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції"
11.10.2013 | 19:18
Прес-служба Міністерства юстиції
 

11 жовтня 2013 року у Міністерстві юстиції України було презентовано проект  ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» на основі Угоди між урядом України та Європейським Союзом у грудні 2011 року.

Відкриття Проекту - важливий етап у реалізації правової реформи в Україні, і особливо напередодні Вільнюського саміту східного партнерства. Той досвід та оцінка наших дій з боку західних партнерів дозволять Україні рухатись вперед максимально впевнено. На сьогодні ми отримали позитивні схвальні відгуки з боку європейських експертів щодо тих реформ, які нами здійснюються, – заявив помічник міністра-координатор міжнародних проектів Міністерства юстиції Максим Райко.

Метою проекту є прискорення сталих реформ у сфері юстиції в Україні. Окрім того, у його рамках повинно бути розв’язане питання щодо очевидної необхідності забезпечення єдиного консолідованого бачення реформ у сфері юстиції, які поділяли б усі зацікавлені сторони.

Тема реформи юстиції – одна із головних. У сфері юстиції України відбуваються позитивні зрушення і ми готові підтримувати це, повідомив Міхаель Колер, директор  з питань політики сусідства Генерального Директорату з питань розвитку і співробітництва Європейської Комісії.

У рамках проекту європейські експерти здійснюватимуть дослідження за напрямами реформування вітчизняної судової системи, пенітенціарної служби, безоплатної правової допомоги інших.

Результати аналізу та досліджень західних експертів сприятимуть здійсненню правових реформ в Україні.

Ми зацікавлені в максимальній ефективності вирішення завдань, які стоять перед країною у контексті становлення українського правового законодавства та захисту прав людини, – підсумував Максим Райко.

В офіційній презентації проекту від європейської сторони також взяли участь директор із питань розвитку і співробітництва Єврокомісії  Міхаель Коллер, генеральний директор консорціуму JCI Каріма Зуаві та керівник проектної групи Антуан Курунері-Міллє.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246759702