Керівники районних держфінінспекцій підвищують кваліфікацію
16.10.2013 | 12:24
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

На базі Київського міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації розпочалися курси для начальників міжрайонних, об'єднаних в районах та містах державних фінансових інспекцій в АР Крим та областях. Відкрив їх Перший заступник Голови Держфінінспекції України Віктор Костюшко.

«Великою цінністю таких занять є можливість живого спілкування та обміну досвіду із колегами з різних регіонів країни. Окрім того, це – хороша нагода з'ясувати із фахівцями у відповідних галузях проблемні питання, що постають у роботі», – зазначив він.

Також Віктор Костюшко детально проаналізував основні зміни, що відбулися в законодавчій базі, якою керуються у своїй роботі фінінспектори.

Загалом навчання триватиме упродовж двох тижнів. Протягом цього часу керівники районних держфінінспекцій засвоять законодавчі зміни в антикорупційній сфері та сфері державного фінансового контролю, поглиблять свої знання в галузі державного управління та фінансового моніторингу, удосконалять навички під час проведення інспектування суб'єктів господарювання державного сектору економіки, органів влади та місцевого самоврядування.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246767985