Розпочато практичну реалізацію нового механізму фінансування державних капітальних видатків
18.10.2013 | 11:23
Прес-служба Міністерства фінансів
 

Міністр фінансів України Юрій Колобов підписав державну гарантію на користь публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», яка забезпечує виконання зобов’язань Міністерства енергетики та вугільної промисловості України за кредитним договором від 16 жовтня 2013 року на суму 1,5 млрд. гривень.

Запозичені під державну гарантію кошти спрямовані на реалізацію проекту соціально-економічного розвитку «Будівництво першої черги Дністровської ГАЕС у складі трьох агрегатів», який було схвалено постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року № 521.

Зазначений проект розвитку було розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2013 року № 404, якою затверджено склад та положення про фінансово-кредитну раду з відбору проектів, для реалізації яких залучаються кошти під державні гарантії, а також порядок залучення у 2013 році коштів під державні гарантії головними розпорядниками бюджетних коштів для здійснення капітальних видатків понад обсяги встановлених бюджетних призначень і повернення таких коштів.

Повернення та обслуговування запозичення буде здійснюватися за рахунок коштів, що будуть надходити позичальнику від виконавця проекту розвитку, а саме публічного акціонерного товариства «Укргідроенерго».

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246776006