Прем'єр-міністр вимагає звіт про розвиток вітчизняного сільгоспмашинобудування
23.10.2013 | 11:47
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
 

Профільні міністерства повинні прозвітувати Уряду про виконану роботу з реалізації планів розвитку вітчизняного сільскогосподарського машинобудування. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 23 жовтня 2013 року.

Глава Уряду наголосив, що в Україні стабільно високий попит на продукцію сільськогосподарського машинобудування.

Уряд прийняв ряд серйозних рішень для стимулювання інвестицій у виробництво сільськогосподарської техніки та включив цей напрямок у Державну програму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.

Однак за 9 місяців сільгоспмашинобудування не продемонструвало очікуваного зростання. Так, тракторів вироблено на 30% менше, ніж за січень-вересень 2012 року. Тоді як виробництво дискових борон виросло на 23%, а сівалок – на 24%.

«Тобто ми не отримали зростання у виробництві складної техніки. Чому? Що гальмує виконання добре опрацьованого і підтриманого нормативною базою завдання?» - запитав Прем’єр-міністр.

Глава Уряду наголосив, що відповідь на ці питання повинні дати Міністр промислової політики Михайло Короленко, Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, Міністр економічного розвитку та торгівлі Ігор Прасолов, Міністр фінансів Юрій Колобов.

«Ми не повинні лише спостерігати, що попит на продукцію сільськогосподарського машинобудування і досі задовольняється технікою іноземного виробництва, - сказав Микола Азаров. - Тому звіт названих міністерств про виконану (або – невиконану) роботу Уряд заслухає вже на найближчих засіданнях.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246787160