Микола Азаров: Уряд забезпечить стабільний екологічний стан Криму
24.10.2013 | 11:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Кабінет Міністрів України забезпечить стабільний екологічний стан Криму. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на IV Міжнародному чорноморському економічному форумі 24 жовтня 2013 року у Ялті (Автономна Республіка Крим).

«Ми приділяли і будемо приділяти увагу, перш за все, розвитку інфраструктури Криму: дорогам, якісному водозабезпеченню, чистому повітрю. Тут не будуватимуться економічно шкідливі підприємства. Ми забезпечимо стабільну економічну ситуацію на багато років вперед», - заявив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що Крим залишатиметься рекреаційною зоною України. Уряд створюватиме умови, зокрема на основі державно-приватного партнерства, для будівництва сучасних готелів.

«Нам необхідно ще багато чого зробити, аби Крим перетворився у реальний курортний центр на зразок таких, які є у Туреччині, Болгарії, Кіпрі», - сказав Прем’єр-міністр.

Він зазначив, що для цього держава виділяє значні ресурси. У тому числі, за його словами, повністю вирішене питання електрозабезпечення Півострова. Крім того, Уряд вирішує питання газозабезпечення Криму.

Значна увага також приділяється очистці стічних вод. «Ми доб’ємося того, що у Чорне море не буде потрапляти неочищена вода», - зазначив Глава Уряду.

Микола Азаров підкреслив, що Уряд значну увагу приділятиме розвитку морських торговельних портів Автономної Республіки Крим.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246791316