"Бориспіль" після 10-літньої перерви відновив співпрацю із найбільшою авіакомпанією Швейцарії
28.10.2013 | 11:16
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

27 жовтня 2013 року міжнародний аеропорт «Бориспіль» прийняв рейс найбільшої авіакомпанії Швейцарії Swiss International Airlines. Співпрацю зі швейцарським авіаперевізником відновлено після понад 10-річної перерви. До столиці України вчора із Цюриха прибуло 107 пасажирів, до Цюриха з аеропорту «Бориспіль» вирушило 152 пасажири,  з-поміж яких переважно представники бізнесу. Щоденні прями перельоти з Києва до Цюриха виконуються на літаках Airbus A320.

«Авіакомпанія SWISS International Airlines була однією із перших міжнародних авіакомпаній, які почали співпрацю із аеропортом  «Бориспіль» понад 20 років тому. На початку 2000-х років авіакомпанія призупинила польоти до України – і от сьогодні ми знову зустрічаємо рейс SWISS International Airlines у нас у «Борисполі». За цей час в аеропорту відбулися помітні зміни - сподіваємося, що вони сприятимуть подальшому розвитку нашої співпраці. Пасажирське та наземне обслуговування авіаперевізника повністю забезпечує аеропорт, тому ми певні, що якість пропонованих пасажирам послуг відповідатиме тим високим стандартам, яких дотримується авіакомпанія вже протягом багатьох років», - зазначив заступник Генерального директора аеропорту «Бориспіль» з виробництва та аеродромно-технічного забезпечення Сергій Гомболевський.

До «Борисполя» рейс прибуватиме щодня о 13:20, відправлятиметься до Цюриха - о 14:30 за київським часом. Літак А320, на якому здійснюватимуться перельоти, обладнаний комфортабельним салоном на 152 пасажири у бізнес- і економ-класах.

Підрозділ компанії Swiss World Cargo забезпечує широкий спектр послуг із вантажних авіаперевезень «аеропорт-аеропорт», обслуговуючи близько 120 напрямків у 80 країнах. У перспективі співпраця з авіакомпанією дозволить збільшити обсяг вантажних перевезень в аеропорту «Бориспіль».

Довідково

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» - найбільший  аеропорт України. На сьогодні «Бориспіль» є лідером на авіаційному ринку країни, забезпечуючи понад 50% пасажирських авіаперевезень України. З аеропорту «Бориспіль» понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення на понад 100 маршрутах по всьому світові.

Аеропорт «Бориспіль» - єдиний аеропорт країни, з якого здійснюються далекомагістральні рейси. Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом року — у тому числі в умовах обмеженої видимості та при складних погодних умовах.

«Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association; IATA), Міжнародної організації цивільної авіації (International Civil Aviation Organization; ІCАО) та Міжнародної ради аеропортів (Airports Council International; ACI Europe).

Swiss International Airlines - національний авіаперевізник Швейцарії, що виконує рейси на 74 напрямках у 38 країнах світу зі свого транзитного центру в Цюриху, а також із міжнародних аеропортів Базеля та Женеви. Щорічний пасажиропотік авіакомпанії досягає 15 млн осіб. Авіакомпанія SWISS входить до складу Lufthansa Group, а також є членом найбільшого в світі об'єднання авіаперевізників - Star Alliance. Парк повітряних суден Swiss International Airlines налічує 92 середньо- та далеко-магістральних літаків: Airbus A319, Airbus A320, Airbus A321, Airbus A330-200, Airbus A330-300, Airbus A340, Avro RJ 100.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246799736