Виконавчий збір поповнив держбюджет за 9 місяців на 306 млн. грн.
28.10.2013 | 17:13
Прес-служба державної виконавчої служби
 

До Державного бюджету України за 9 місяців поточного року надійшло більше 300 мільйонів гривень від стягнутого та перерахованого виконавчого збору. Зокрема, найбільше грошових надходжень надійшло від міста Києва – більше 50 мільйонів гривень, на другому місці – Дніпропетровська область (понад 30 мільйонів гривень), на третьому – Донецька область (понад 20 мільйонів гривень), відділ примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України перерахував – більше 44 мільйонів гривень.

«Державна виконавча служба України кожного року перевиконує план Міністерства фінансів України, щодо надходжень від виконавчого збору, майже вдвічі. На наступний рік, ми надали вже пропозиції щодо надходжень від виконавчого збору, сподіваюсь, що виконаємо», - зазначила Людмила Мельник, заступник начальника Управління – начальник відділу планово-фінансової діяльності, звітності та контролю Державної виконавчої служби України.

Для порівняння, за 2012 рік до Державного бюджету України надійшло більше 420 мільйонів гривень від виконавчого збору (втричі був перевиконаний план). 

Довідково

Стягнення виконавчого збору здійснюється у порядку, визначеному ст. 28 Закону України «Про виконавче провадження». Відповідно до положень пунктів 3.7.1., 3.7.2. Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженою наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 № 512/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.04.2012 за № 489/20802 постанова про стягнення виконавчого збору виноситься при першому надходженні виконавчого документа державному виконавцю на наступний день після завершення строку, наданого боржнику для самостійного виконання рішення. У постанові про стягнення виконавчого збору визначається розмір виконавчого збору, що підлягає стягненню, зазначений у частині першій ст. 28 Закону. Примусове стягнення виконавчого збору здійснюється відповідно до вимог Закону. Якщо рішення про стягнення коштів було виконано боржником частково до початку його примусового виконання, виконавчий збір стягується з суми, яка не була сплачена боржником самостійно.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246801072