Соціальний та правовий захист ветеранів війни посилюється
29.10.2013 | 10:46
Прес-служба Державної служби з питань інвалідів та ветеранів
 

28 жовтня цього року, у день відзначення 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, у прес-центрі Кабінету Міністрів України відбувся брифінг першого заступника Голови Державної  служби  з питань інвалідів та ветеранів Володимира Сіроштана.

Загальна тема брифінгу стосувалася діяльності державних органів виконавчої влади щодо відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війни 1941–1945 років. У цьому контексті піднімалося широке коло актуальних питань щодо соціального та правового захисту ветеранів війни.

Керівник Служби розповів журналістам про основні завдання та роль центрального органу виконавчої влади, який спільно з Міністерством соціальної політики опікується інвалідами та ветеранами у вирішенні багатьох нагальних питань забезпечення життєдіяльності цієї шанованої категорії громадян України.

Володимир Сіроштан поінформував учасників брифінгу про деякі підсумки проведеного у Києві на початку жовтня ІІІ Всеукраїнського форуму ветеранів. Зокрема, він навів показову статистику щодо поступового зростання соціальних стандартів в Україні, покращення пенсійного забезпечення ветеранів війни, яке є основною складовою їх соціального захисту. 

Під час брифінгу також йшлося про одноразові виплати ветеранам, забезпечення їх санаторно-курортними путівками, автомобілями та житлом. Чимало уваги було приділено  питанням співпраці громадських об’єднань ветеранів з Урядом, фінансовій підтримці статутної діяльності ветеранських громад, пошуковій та меморіальній роботі, увічнення пам’яті.

Перший заступник Голови Служби розказав про заходи з відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, зокрема про всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України», про поїздки делегацій ветеранів до місць минулих боїв та поховань загиблих воїнів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246801789