Місцеві бюджети Черкаської області отримали 1,6 млрд. грн.
30.10.2013 | 10:05
ЧЕРКАСЬКА ОДА
 

Надходження платежів до місцевих бюджетів за 9 місяців 2013 року становлять 1,6 млрд. грн. Приріст надходжень до минулого року – 132,4 млн. грн., або 9,1%. Надходження податкових та митних платежів адекватно темпам економічної активності. Про це поінформував в.о. начальника головного управління Міндоходів у Черкаській області Олег Гребенюк. 

За його словами, структура бюджетів територіальних громад залишається сталою, 70 відсотків надходжень забезпечується за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб. У 2013 році відрахування з доходів громадян становлять 1,07 млрд. грн., що більше, порівняно з минулим роком на 65,6 млн. грн., або 6,5%.

Олег Гребенюк наголосив: «Принципова позиція Міністерства доходів і зборів України – забезпечити наповнення бюджету не за рахунок тиску на легально працюючий бізнес, а за рахунок детінізації економіки. Одним з пріоритетних напрямків роботи Міністерства із детінізації економіки є боротьба з виплатою заробітної платні «у конвертах».

Він розповів, що за результатами заслуховування на засіданнях комісій керівників 1284 підприємств та 521 фізичної особи - підприємця, які виплачували зарплату, меншу за законодавчо встановлений мінімальний розмір, або значно нижчу за середню по регіону, 92% з роботодавців дослухались до аргументів ГУ Міндоходів у Черкаській області й підвищили рівень виплати заробітної плати. До бюджету додатково надійшло 1952 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Також за 9 місяців за участю працівників ГУ Міндоходів погашено майже 7 мільйонів гривень заборгованої зарплати. Бюджет додатково отримав 1279,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Загалом в Україні за результатами заслуховування керівників підприємств – боржників на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати  погашено таку заборгованість на 1 млрд. грн., підвищили рівень виплати заробітної плати понад 50 тисяч суб’єктів.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246805679