Микола Азаров керівникам органів влади: Отримайте довіру інвестора - і країна отримає економічний прогрес
30.10.2013 | 12:34
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем’єр-міністр Микола Азаров звернувся до керівників центральних і місцевих органів влади з вимогою працювати над усуненням проблем у певних сферах економіки, щоб підвищити довіру інвестора.

«Я хочу, щоб всі керівники державних і місцевих органів влади усвідомили, що у нас є головний, досі повністю не задіяний, ресурс економічного розвитку. Це – довіра інвесторів. Отримайте довіру інвестора – і країна отримає економічний прогрес», - сказав Микола Азаров під час засідання Уряду 30 жовтня, коментуючи дослідження Світового банку Doing Business за 2012-2013 роки. У даному рейтингу Україна покращила результат  на 28 позицій, посівши 112 місце серед 189 країн.

Однак, за словами Прем’єр-міністра, потрібно рішуче продовжувати усувати проблеми, які існують. Зокрема, це стосується захисту прав інвесторів, процедури міжнародної торгівлі, сфери банкрутства, монополізації регіональних енергоринків, свавілля енергорозподільчих компаній, боротьби з корупцією і некомпетентністю чиновників.

«Ці проблеми треба продовжувати усувати. Рішуче усувати. Тому ми зобов’язані продовжити дерегуляцію і створення найбільш сприятливого інвестиційного клімату в державі. Це обов’язково, як ми переконалися - навіть у короткостроковій перспективі - скоротить поле для корупції, для свавілля в економічних відносинах і водночас вивільнить енергію підприємливих, успішних учасників ринку», - наголосив Микола Азаров.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246807132