Держфінінспекція у Чернігівській області відшкодувала втрат на 23,6 млн. грн.
30.10.2013 | 16:30
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Фахівці Держфінінспекції у Чернігівській області протягом січня – вересня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 23,6 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ, підприємства та організацій додатково надійшло 11,6 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 166 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 72 досудові розслідування. Ще 70 досудових розслідувань розпочато за результатами участі фінінспекторів як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

У 226 випадках до підприємств, установ та організацій, на яких під час ревізії виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

До суду пред'явлено 42 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів. Пред'явлення ще 53 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури, керівниками установ та організацій.

За вчинені фінансові порушення 433 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 182 – до дисциплінарної та матеріальної, 24 особи звільнено із займаних посад.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246808212