Затверджено порядок визначення розміру компенсації вартості гуртожитків
30.10.2013 | 16:40
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
 

Уряд прийняв постанову, якою затвердив Порядок визначення розміру компенсації вартості гуртожитків, які включені до статутних капіталів товариств, утворених у процесі приватизації (корпоратизації).

Прийняття акта зумовлено необхідністю визначення механізму розрахунку розміру надання товариствам, створеним у результаті приватизації (корпоратизації), до статутного капіталу яких включено гуртожитки, попередньої повної компенсації вартості гуртожитків за передачу цих гуртожитків у власність територіальних громад.

Як пояснили в Департаменті житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, прийнята постанова надасть можливість на законодавчому рівні визначити процедуру здійснення розрахунку розміру компенсації, яка може бути надана за передачу гуртожитків у власність територіальних громад.

Порядком визначено, що розмір компенсації визначається Радою міністрів АР Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями. Вони протягом 30 днів з дня подання необхідних документів приймають рішення про надання або відмову в наданні компенсації, розраховують її розмір та інформують про це власників гуртожитків.

Також визначено, що розмір компенсації розраховується виходячи з вартості гуртожитків, за якою їх включено до статутних капіталів товариств, утворених у процесі приватизації (корпоратизації), з урахуванням її зменшення внаслідок нарахованого фізичного зносу і збільшення в результаті фактичних витрат власників гуртожитків на проведення капітального ремонту під час перебування гуртожитків у їх власності.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246808554