Телепрограму Одеської ОДТРК визнано кращою програмою року
31.10.2013 | 10:10
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
 

Телепрограма «Роден край» одеської обласної телерадіокомпанії (ведуча - Анна Терзівець) стала лауреатом XІІ Міжнародного відкритого творчого конкурсу журналістів «Срібне перо» у номінації «Краща телепрограма року».

Телепроект «Роден край» вже багато років виходить на Одеському обласному державному телебаченні і не лише розповідає про життя українських болгар, а й показує важливість збереження національної ідентичності, утверджує сімейні цінності, несе глядачам ідеї добра і людяності.

Засновники конкурсу «Срібне перо» - Національна Спілка журналістів України, Кримська республіканська організація НСЖУ, Республіканський комітет АР Крим з інформації, Кримський прес-клуб, ТОК «Судак».

Мета цього змагання представників медіа-глузі – підвищення професійної майстерності журналістів, розвиток принципів демократичної преси у суспільстві, утвердження духовності, виховання патріотизму, зміцнення толерантності та міжнаціональної згоди у суспільстві.

Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбулась 25 жовтня у м. Судак. Конкурс проводився у десяти номінаціях. Участь у конкурсі взяли  журналісти, які працюють у ЗМІ та інтернет-виданнях України та закордонних медіа. Цьогоріч журі обирало переможців серед 700 робіт з 14 країн світу.

На думку організаторів і учасників, конкурс «Срібне перо» - це приклад міжнародного співробітництва, майданчик для обміну професійним досвідом, який дає творчий імпульс журналістиці, допомагає знайти талановитих представників медіа-глузі, зміцнює журналістську солідарність.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246809996