Внесено низку змін до постанов, що врегульовують питання підготовчих і будівельних робіт
31.10.2013 | 13:00
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
 

З метою удосконалення державної політики у сфері здійснення державного архітектурно-будівельного контролю Уряд схвалив зміни до діючих нормативно правових актів (постанов КМУ від 13.04.2011 № 461 і від 13.04.2011 № 466), якими визначив процедуру внесення змін до повідомлення або декларації щодо виконання підготовчих і будівельних робіт та прийняття в експлуатацію об’єктів, а також порядок їх скасування. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Він поінформував, що внесеними змінами визначено порядок дій замовників будівництва у разі виявлення ними технічної помилки у надісланому повідомленні або зареєстрованій декларації, а також порядок скасування надісланого повідомлення або зареєстрованої декларації посадовими особами органу державного архітектурно-будівельного контролю у разі виявлення ними факту подання замовником недостовірних даних, які є підставою вважати об'єкт самочинним будівництвом.

Також, за словами Геннадія Темника,  змінами врегульовано питання щодо зарахування плати за видачу сертифіката до доходів загального фонду державного бюджету, як це визначено Бюджетним кодексом України.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246810744