Наталія Королевська: На соціальні виплати виділено понад 1,5 млрд. грн.
31.10.2013 | 14:16
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ
 

На соціальні виплати виділено понад 1,5 млрд. грн.  Про це заявила сьогодні Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

«Казначейство виділило 1,3 млрд. грн. на страхові виплати із фондів соціального страхування. Таким чином буде забезпечено 100% обсягу виплат по вагітності та пологам, виплат на поховання та регресних виплат. Це дозволить задовольнити потребу у коштах на фінансування відповідних виплат за жовтень включно», - сказала Наталія Королевська.

Вона зауважила, що щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей, допомоги з вагітності та пологів та виплати на поховання  будуть здійснені за весь жовтень, а виплати з безробіття та лікарняні виплати будуть здійснені по заявках, що надійшли до фондів у вересні.

Зокрема, Державна казначейська служба перерахувала Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань 380,9 млн. грн., Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 571,5 млн. грн. та Фонду соціального страхування на випадок безробіття – 310,1 млн. грн.

Нагадаємо, 24 жовтня на Колегії Міністерства Наталія Королевська дала доручення керівництву фондів соціального страхування першочергово фінансувати саме страхові виплати людям. «Всі проплати, які здійснює Казначейство, обов'язково в першочерговому порядку мають спрямовуватися людям. Я забороняю здійснювати будь-які інші виплати, поки не будуть проведені всі платежі по страхових виплатах. Інших варіантів бути не може!» - наголосила Міністр.

Міністр також зазначила, що Уряд прийняв рішення про виділення додаткових 244 млн. грн. на виплати допомоги по догляду за інвалідами 1 та 2 групи внаслідок психічного розладу. Це дозволить повністю ліквідувати заборгованість з такої допомоги, а також забезпечити безперебійне фінансування до кінця року. Всього в Україні такий вид допомоги отримують 48 тисяч громадян.

Також на Колегії Міністерства 24 жовтня Наталія Королевська запевнила, що до 26 жовтня буде забезпечено виплату пенсій у повному обсязі за поточний місяць. Вже 25 жовтня, відповідно до графіка, Пенсійним фондом України повністю завершено фінансування відділень «Укрпошти» та установ банків по виплаті пенсій за жовтень 2013 року. Всього на пенсійні виплати в жовтні було витрачено 18,4 млрд. грн.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246811389