На Луганщині підбили підсумки літньої оздоровчої кампанії-2013
05.11.2013 | 12:20
ЛУГАНСЬКА ОДА
 

Підсумки літньої оздоровчої кампанії 2013 року підбили учасники апаратної наради, яку голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк провів у режимі відеоконференцзв'язку з усіма територіями регіону.

Як доповіла директор департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук, влітку цього року в області працювало 790 закладів оздоровлення та відпочинку (це на 26 більше, ніж у 2012 році) , де побувало майже 19 тис. дітей. Більше 36 тис. дітей відпочили в 742 таборах з денним перебуванням (кількість цих таборів збільшилося на 28). З бюджетів міст і районів області на ці цілі в поточному році виділено 11,5 млн. грн. План з фінансування виконаний практично в усіх містах і районах регіону (за винятком Брянки - 66%). На підготовку до літньої оздоровчої кампанії виділено майже 2 млн. грн. (торік - 1 млн. 632 тис. грн.), з обласного бюджету - майже 5 млн. грн. (в тому році - 1 млн. 656 тис. грн.). Сума залучених коштів на забезпечення відпочинком та оздоровленням дітей склала 140,6 млн. грн. Виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності планується до кінця року профінансувати 22 млн. грн.

У цілому охоплення дітей оздоровленням та відпочинком склало 96% (це 162 тис. 885 дітей). За цим показником Луганщина займає ІІ місце в Україні (поступившись лише Чернівецькій області, де охоплення дітей склало 98%).

Незважаючи на високі показники, Володимир Пристюк відзначив недостатню роботу в цьому напрямку ряду територій області, а також поставив низку завдань з підготовки до оздоровчої кампанії наступного року.

«Завдання влади всіх рівнів - не просто зберегти наявну мережу дитячих оздоровчих закладів, але й розширити її. При цьому необхідно пам'ятати про вдосконалення матеріально-технічної бази та забезпечення безпечного перебування дітей. Зокрема, необхідно створити асоціацію постачальників продуктів харчування - постачальників перевірених і надійних. Тому що дотримання режиму та якісне харчування - це основа оздоровлення», - упевнений голова Луганської облдержадміністрації.

Він також підкреслив, що владі на місцях необхідно працювати над підвищенням рівня охоплення оздоровлення дітей до 100%. «Те, що ми оздоровили більше дітей, ніж торік - це, безсумнівно, добре. Але поки цей показник не доведений до 100% - зупинятися ми не маємо права. Причому пріоритетом для нас мають бути наші  діти. Цього року у нас оздоровлювалися діти і з інших регіонів, в тому числі вже і з Росії - Воронезької області - ми дітей приймали. І це чудово. Це заповнюваність таборів, відрахування до бюджетів, у тому числі до бюджетів самих таборів, робочі місця та інше. Але пріоритетом для нас все одно залишається оздоровлення дітей Луганщини», - наголосив голова облдержадміністрації.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246820640