Усний тур конкурсу ім. В. Корецького проведуть на кшталт засідання європейського суду з прав людини
05.11.2013 | 14:25
Прес-служба Міністерства юстиції
 

Міністерство юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Інститутом держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України оголосили про початок реєстрації для участі у Міжнародному правничому конкурсі імені В.М.Корецького.

«Конкурс проводиться серед команд студентів вищих навчальних закладів України, що здобувають кваліфікацію за напрямами підготовки «Правознавство» (галузь знань «Право») та «Міжнародне право» (галузь знань «Міжнародні відносини»), а також серед команд студентів вищих навчальних закладів інших держав, які отримують юридичну освіту, - поінформував заступник Міністра – керівник апарату Міністерства юстиції України Юрій Іващенко.

За його словами, Конкурс проводиться у два тури – письмовий та усний. Усний тур пройде у рамках Всеукраїнського тижня права.

Усний тур Конкурсу буде проведено на кшталт судового засідання в навчальному форматі, аналогічному  провадженню в Європейському суді з прав людини, - зазначив Юрій Іващенко.

Міністерством юстиції до складу журі конкурсу запрошуються судді, юристи Секретаріату Європейського суду з прав людини, науковці та юристи-практики.

Міжнародний правничий конкурс ім. В.М. Корецького  започатковано у 2008 році Мін’юстом спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Метою конкурсу є підвищення рівня правових знань студентської молоді, зокрема, у сфері європейського права з прав людини; стимулювання творчого самовдосконалення студентів-правників.

Загалом Всеукраїнський тиждень права, в рамках якого буде проведено Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького, пройде з 9 по 14 грудня 2013 року.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246821312