Микола Азаров: Адріатичний газовий коридор треба створити якнайшвидше
06.11.2013 | 12:26
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем'єр-міністр Микола Азаров наполягає на якнайшвидшому підписанні меморандуму про створення Адріатичного газового коридору, який сполучатиме Україну, Угорщину та Хорватію.

Про це він заявив у середу під час зустрічі з Віце-прем'єр-міністром, Міністром держуправління та юстиції Угорщини Тібором Наврачічем.

"Ми сподівалися підписати цей меморандум у Брюсселі, сподівалися підписати його у Києві. Сьогодні це підписання не відбулося. Я вчора говорив з Віце-прем'єр-міністром Хорватії, що необхідно зробити все для того, аби прискорити підписання цього меморандуму", - сказав Микола Азаров.

Він додав, що для підписання цього документа готовий особисто приїхати до Будапешта чи Загреба, або ж запросити двох прем'єрів до Києва.

"Це надзвичайно великий важливий проект, і участь трьох прем'єр-міністрів засвідчила б його важливість і актуальність", - відзначив Глава Уряду.

Прем'єр-міністр також наголосив на необхідності виконання усіх домовленостей, досягнутих під час його візиту до Угорщини у березні поточного року. Зокрема, за словами Миколи Азарова, необхідно активізувати спільну практику перетину державного кордону.

Тібор Наврачіч, у свою чергу, запевнив Миколу Азарова у намірах безумовно виконувати двосторонні домовленості. Він також погодився, що меморандум по Адріатичному коридору треба підписати якнайшвидше. "Ми також вважаємо, що якомога швидше необхідно підписати даний меморандум", - сказав Віце-прем'єр-міністр.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246824021