Держфінінспекція в Херсонській області у січні-жовтні відшкодувала втрат на 49 млн. грн.
07.11.2013 | 16:40
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Упродовж січня – жовтня 2013 року фахівці Держфінінспекції в Херсонській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 49,2 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств додатково надійшло 3,6 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 45,6 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 283 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 92 досудові розслідування. Ще 26 досудових розслідувань розпочато за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

До суду пред'явлено 24 позови щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів держави. Пред'явлення ще 42 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та керівниками установ.

У 184 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За допущені порушення 372 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 186 – до дисциплінарної та матеріальної, 20 осіб звільнено із займаних посад.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246829320