НКЦПФР схвалила порядок здійснення емісії та обігу облігацій підприємства та МФО
11.11.2013 | 10:07
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила проект рішення «Про затвердження Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств, облігацій міжнародних фінансових організацій та їх обігу». Відповідний документ був прийнятий на засіданні регулятора 5 листопада 2013 року.

«Необхідність удосконалення порядку емісії облігацій підприємств та відокремлення особливостей випуску облігацій міжнародних фінансових організацій, їх обігу та скасування реєстрації випуску обумовлена набранням чинності низки законодавчих актів та прагненням регулятора запровадити на українському ринку нові інструменти», - зазначила Алла Папаіка, директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

За її словами, документ визначає порядок реєстрації випуску та проспекту емісії облігацій підприємств, облігацій міжнародних фінансових організацій, змін до проспекту емісії, звіту про результати розміщення облігацій та перелік необхідних для цього документів.

Додамо, що документ розроблений відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок».

З текстом документа можна буде ознайомитися незабаром на офіційному сайті НКЦПФР.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246835945