АРК: На Програму соціального захисту до 2016 р. спрямують 160 млн. грн.
13.11.2013 | 10:24
РМ АР Крим
 

Рада міністрів АР Крим затвердила проект Програми соціального захисту та зайнятості населення АРК на 2014 – 2016 роки. Відповідне рішення прийнято на засіданні кримського уряду 12 листопада.

Програму підготовлено відповідно до соціальних ініціатив Президента України та спрямовано на підвищення соціального захисту пільгових категорій громадян, впровадження принципу адресної допомоги, вдосконалення механізмів реалізації державної соціальної політики, покращення матеріально-технічної бази галузевих установ.

Крім того, заходи програми спрямовано на стабілізацію та покращення ситуації на ринку праці, сприяння зайнятості населення, сприяння працевлаштуванню пільгових категорій громадян, зниження рівня безробіття.

На виконання заходів Програми за рахунок усіх джерел фінансування передбачається спрямувати більше 163 млн. грн. У тому числі, з республіканського бюджету планується виділити всього майже 110 млн. грн., з них у 2014 році — 36,3 млн. грн.

Проект Програми соціального захисту та зайнятості населення Криму буде представлено для затвердження на пленарному засіданні кримського парламенту.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246841646