Внесено зміни до вимог розкриття інформації емітентами цінних паперів
13.11.2013 | 11:07
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) доопрацювала вимоги до розкриття інформації емітентами цінних паперів. Відповідне рішення «Про затвердження Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів» було прийнято на черговому засіданні Комісії, що відбулося 5 листопада 2013 року.

«Даним Положенням Комісія врегульовує порядок розкриття інформації емітентами цінних паперів. Так, документом передбачено поширення вимоги розкриття інформації на міжнародні фінансові організації, цінні папери яких розміщені на території України, на емітентів акцій та облігацій підприємств, які знаходяться у лістингу та перебувають у біржовому списку організатора торгівлі, а також розкриття тих даних, що містяться у проспекті емісії цінних паперів та звіті про результати розміщення таких цінних паперів емітентами», - наголосила Алла Папаіка, директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

Алла Папаіка додала, що зазначені зміни дозволять зробити процес розкриття інформації емітентами на ринку цінних паперів ще більш комфортним та простим для всіх його учасників і, передусім, важливим для інвесторів.

Зазначимо, що даний регуляторний акт розроблено відповідно до законів України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та «Про цінні папери та фондовий ринок».

Найближчим часом документ буде оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі бажаючі зможуть ознайомитися з його актуалізованим текстом.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246842188