Національні проекти та інвестиційні можливості України презентували в Індії
14.11.2013 | 09:53
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами
 

Держінвестпроект презентував національні проекти та інвестиційний потенціал України на спільному українсько-індійському бізнес-форумі, який відбувся в Нью-Дейлі на початку цього тижня.

Захід відбувався в рамках проведення V засідання  Міжурядової українсько-індійської Комісії з торговельного, економічного, наукового, технічного, промислового і культурного співробітництва.

«Сьогодні Україна та Індія мають вагомий потенціал для співробітництва у сфері ІТ-технологій та інфраструктури, який можна ефективно використовувати для реалізації національних проектів України. Така співпраця сприятиме встановленню надійних партнерських відносин між нашими державами», - зазначив під час свого виступу директор департаменту міжнародного співробітництва та інвестиційного маркетингу Держінвестпроекту Ігор Жовква.

У рамках заходу учасникам бізнес-форуму було представлено українські національні проекти та усі переваги інвестиційної діяльності у різних сферах економіки України.

Участь у форумі взяли: голова індійської частини спільної Міжурядової комісії, Державний Міністр із закордонних справ Республіки Індія Е. Ахамед, голова української частини спільної Міжурядової комісії, Міністр економічного розвитку і торгівлі України І. Прасолов; Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Індія О. Шевченко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246844931