Регіональні центри Держінвестпроекту залучили понад $25 млн. за 9 місяців
14.11.2013 | 16:46
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами
 

Регіональні центри з інвестицій та розвитку, що входять до сфери управління Держінвестпроекту, за 9 місяців 2013 року залучили понад $25 млн інвестицій. Ще близько $1 млрд задекларовано під час інвестиційних місій.

Про це повідомив Керівник Департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку Держінвестпроекту Василь Федюк.

«Такий результат діяльності 11-ти регіональних центрів, які супроводжують проекти з різних сфер економіки, транспортної та комунальної інфраструктури, а також енергозбереження, – зазначив В. Федюк. – Окрім того, за сприяння регіональних центрів у областях України успішно реалізовуються Національні проекти України, зокрема, «Нове життя», «Відкритий світ», «Енергія біомаси», «Зелені ринки» тощо».

За словами В. Федюка, у першу п’ятірку із залучення інвестицій входять Київський обласний і міський центри та регіональні – Дніпропетровський, Львівський та Рівненський. В. Федюк наголосив, що на кожну 1 грн, витрачену на утримання регіональних центрів, залучено 14 грн інвестицій.

В. Федюк також зазначив, що впродовж 9 місяців цього року регіональними центрами було проведено 385 зустрічей із інвесторами, організовано 355 інвестиційних місій до регіонів та надано 756 консультацій суб’єктам інвестиційної діяльності, зокрема, з таких країн, як Німеччина, Швейцарія, Республіка Корея та ін.

Зараз практично завершено роботу з підготовки інвестиційних паспортів для кожного регіону. Спеціально для інвесторів формується онлайн-версія найпривабливіших об’єктів для інвестування,  яка охопить усі області України.

«Завдяки інвестиційним паспортам та онлайн-базі даних, які формують інтерактивну інвестиційну карту, інвестори зможуть за лічені секунди ознайомитися з будь-якими українськими об’єктами та віртуально їх відвідати. Раніше для опрацювання запиту від інвестора необхідно було 2-4 тижні», – резюмував В. Федюк.

Довідково

Регіональні центри з інвестицій та розвитку, що входять до сфери управління Держінвестпроекту та управління національними проектами України, є інструментом з реалізації державної інвестиційної політики на регіональному рівні.

Діяльність регіональних центрів зосереджується в 4 основних напрямах:

- надання послуг інвестору за принципом «єдиного вікна»,

- участь у реалізації складових національних та пріоритетних регіональних проектів, супровід інших інвестиційних проектів в регіоні,

- здійснення заходів щодо інформаційно-ресурсного забезпечення інвестиційного розвитку регіону,

- маркетинг інвестиційної діяльності регіонів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246847619