Олена Лукаш: Ми зацікавлені у реформуванні арбітражної практики
15.11.2013 | 19:28
Прес-служба Міністерства юстиції
 

Міністерство юстиції України, одним із головних завдань якого є забезпечення представництва інтересів держави при розгляді спорів у закордонних юрисдикційних органах, зацікавлене в розвитку арбітражної практики в Україні. Про це заявила Міністр юстиції України Олена Лукаш під час Міжнародної арбітражної конференції, яка пройшла у Торгово-промисловій Палаті України 15 листопада.

«Оптимізувати арбітражний процес можна за кількома напрямами: здійснення арбітражного розгляду у більш короткі терміни; розвиток досудового спору, медіація та примирення; розробка ефективного механізму застосування забезпечувальних заходів; підвищення ефективності виконання арбітражних рішень», - наголосила Олена Лукаш.

За її словами, ці заходи дозволять не лише якісно здійснювати арбітражний розгляд та знижувати витрати сторін, але й будуть сприяти популяризації арбітражу як ефективного засобу вирішення спорів.

Олена Лукаш підкреслила, що для цього вкрай потрібні кваліфіковані фахівці, юристи-практики, вчені в галузі міжнародного комерційного арбітражу.

«Ми відчуваємо потребу у фахівцях високого рівня, здатних належним чином відстоювати інтереси України у міжнародних арбітражах», - підсумувала Міністр юстиції.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246851843