Наталія Королевська: Соціальні виплати з 1 грудня будуть підвищені автоматично
19.11.2013 | 15:40
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

З 1 грудня буде збільшено розмір низки соціальних виплат. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час відвідування територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва в рамках контролю за реалізацією пакету першочергових дій з посилення соціального захисту населення. Зокрема, за її словами, збільшаться мінімальна зарплата, пенсії, допомога по народженню дитини, виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та ін.

«З 1 грудня буде збільшено розмір низки соціальних виплат, що дозволить забезпечити додаткову підтримку тим, хто її потребує. Перш за все допомогу повинні отримати найбільш незахищені», - зазначила вона.

Зокрема, за словами Наталії Королевської, мінімальна зарплата зросте з 1147 до 1218 грн. (на 71 грн.), мінімальна пенсія за віком - з 894 до 949 грн. (на 55 грн.). Допомога по народженню першої дитини збільшиться з 29160 до 30960 грн. (на 1800 грн.), а виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування , зростуть на 120-152 грн. - залежно від віку.

«У непростих економічних умовах ми не тільки не допустили зниження соціальних стандартів, але й змогли забезпечити їхнє підвищення», - сказала Міністр.

Міністр звернула увагу, що підвищення відбудуться автоматично. «Від людей не буде потрібно жодних додаткових дій. Навпаки, завдання соціальних служб - проконтролювати, щоб кожна людина отримала ті кошти, які їй належать», - резюмувала Наталія Королевська.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246857104