У Києві офіційно стартував Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2013
26.11.2013 | 20:18
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
 

У Національному палаці мистецтв «Україна» офіційно стартував Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2013. В урочистій церемонії відкриття взяли участь юні конкурсанти, делегації з 12 країн світу, представники ЗМІ та зіркові гості.

З вітальною промовою до гостей і учасників пісенного бієнале звернулись Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, радник Прем’єр-міністра України Валентина Довженко. Також зі святом присутніх привітали т. в. о. генерального директора Національної телекомпанії України Олександр Пантелеймонов та виконавчий директор Дитячого Євробачення Владислав Яковлєв.

Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко нагадав, що 2013 рік проголошено Президентом України Роком дитячої творчості і цей міжнародний конкурс молодих виконавців є гідним підсумком низки заходів тематичного року.

А Уповноважений з прав дитини Юрій Павленко зачитав вітання Президента України Віктора Януковича учасникам, організаторам та гостям Євробачення-2013, у якому Президент країни висловив сподівання, що київське Євробачення-2013 засвітить нові зірки на європейському музичному небосхилі і побажав конкурсантам успіхів та перемог.

На церемонії відкриття виступила переможниця Дитячого Євробачення-2012 українська дівчинка Анастасія Петрик і подарувала всім свою нову пісню «Victory».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246876130