О.Проскуряков взяв участь у Міжнародній конференції з нетрадиційних джерел вуглеводнів в Україні
28.11.2013 | 14:44
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів
 

28 листопада 2013 року Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков взяв участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції «Нетрадиційні джерела вуглеводнів в Україні: пошуки, розвідка, перспективи», яка проходить на Геологічному факультеті Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

У відкритті також взяли участь Проректор з наукової роботи, завідувач кафедри геофізики Сергій Вижва, Декан геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Михайлов.

«Розвиток енергетики має вирішальний вплив на стан економіки в державі та рівень життя населення. Тому Президентом України Віктором Януковичем та Урядом основним пріоритетом визначено необхідність забезпечення енергетичної безпеки України. Досить значним прогресом і першим успіхом на шляху до цієї мети стало підписання 24 січня 2013 року, у присутності Президента України Віктора Федоровича Януковича, угоду між компанією Шелл та компанією «Надра Юзівська» про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівській площі у Харківській і Донецькій областях. Та 5 листопада цього року таку ж Угоду між компаніями Шеврон та «Надра Олеська» на видобуток сланцевого газу у межах ділянки Олеська (Івано-Франківська та Львівська області)», - зазначив Олег Проскуряков.

Міністр також додав, що потенціал нетрадиційних джерел газу, за оцінками експертів, може дати Україні можливість до 2030 року забезпечити споживання газу за рахунок внутрішнього видобутку.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246882422