Укравтодор схвалив технічне завдання на розробку ТЕО нацпроекту "Міська кільцева автомобільна дорога"
28.11.2013 | 17:16
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами
 

27 листопада 2013 року на засіданні технічної ради Державного агентства автомобільних доріг України було розглянуто та схвалено технічне завдання на розробку ТЕО національного проекту «Міська кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва».

Про це повідомив керівник ДП «Національні інфраструктурні проекти» Віктор Ястребов, який виступив на засіданні з доповіддю про поточний стан реалізації нацпроекту «Міська кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва» та про особливості складання технічного завдання на розробку ТЕО.

«Провідні експерти Укравтодору та представники проектних інститутів, що спеціалізуються на проектуванні автомобільних доріг, розглянувши технічне завдання на розробку ТЕО нацпроекту «Міська кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва», повідомили нам про своє позитивне рішення. Наступним нашим кроком буде розробка ТЕО, організація та проведення концесійного конкурсу. До речі, вперше до процесу організації конкурсу на відбір концесіонера, нами буде залучено високоякісного міжнародного консультанта – корпорацію IFC», - сказав В. Ястребов.

На засіданні технічної ради були присутні Голова Укравтодору Прусенко Є., голова інженерної служби автомобільних доріг у Київській області Саранча В., начальники служб регіональних доріг та інші.

Нагадаємо, 3 жовтня 2013 року, національний проект «Міська кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва» (МКД) уклала договір про співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією (International Finance Corporation, IFC). За умовами співпраці IFC сприятиме  залученню  стратегічного партнера для будівництва та подальшої експлуатації «Міської кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва».

Довідково

«Міська кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва» - складова нацпроекту «Повітряний експрес», яку реалізовує Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами.

Проектна ділянка міської кільцевої автомобільної дороги сполучатиме Столичне шосе та трасу Київ - Харків (М-03). Її довжина становить близько 18-19 км., із них: автомобільна дорога займатиме 11,5 км., естакада - 6 км., та міст через Дніпро - 0,7 км. Максимальна швидкість руху - 110 км/год. Кількість смуг: по 2-3 в кожну сторону.

Міжнародна  фінансова корпорація  (IFC) – одна з п’яти інституцій групи Світового Банку (World Bank Group).

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246882816