Визначено порядок підтвердження фінансового забезпечення іноземців, які в'їжджають в Україну
06.12.2013 | 10:06
Прес-служба Державної прикордонної служби
 

4 грудня 2013 року на засіданні Кабінету Міністрів України було розглянуто питання щодо затвердження Порядку підтвердження достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України та виїзду за її межі та визначення розміру такого забезпечення.

Проект даної постанови було підготовлено Адміністрацією Держприкордонслужби з метою реалізації вимог законів України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» і «Про прикордонний контроль», якими передбачено встановлення Кабінетом Міністрів порядку підтвердження іноземцями та особами без громадянства достатнього фінансового забезпечення для їхнього в’їзду, перебування, транзитного проїзду та виїзду за межі України.

Документом передбачається, що розмір достатнього фінансового забезпечення становитиме 20-кратний прожитковий мінімум на одну особу з розрахунку на місяць. Раніше розмір фінансового забезпечення було визначено Правилами в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України в 1995 році, яка втратили чинність минулого року.

Також постанова містить методику розрахунку розміру фінансового забезпечення та способи здійснення контролю за наявністю достатнього фінансового забезпечення. Зокрема, під час оформлення запрошень на отримання візи для в’їзду в Україну, безпосередньо під час оформлення віз для в’їзду в Україну та у ході здійснення прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон чи продовження строку перебування.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246900029