Уряд вніс зміни в додаток до Держпрограми активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр.
06.12.2013 | 12:00
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я
 

Першочергово постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2013 року № 187 фінансування забезпечення системи екстреної медичної допомоги спеціалізованим санітарним транспортом передбачалось за рахунок інших джерел в розмірі 922,1 млн. грн.

Законом «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» для МОЗ України з Держбюджету виділено кошти для придбання автомобілів швидкої медичної допомоги в розмірі 922,0 млн. грн.

У зв’язку із приведенням нормативно-правових актів до належного стану, у відповідність до того, що вже відбулось, протоколом перенесено суму з графи «інші джерела, в тому числі кошти, що залучаються під державні гарантії» у графу «Державний бюджет».

Прийнята 4 грудня постанова спрямована на забезпечення належної та своєчасної медичної допомоги населенню та реалізацію Закону України «Про екстрену медичну допомогу» в частині оновлення парку автомобілів екстреної медичної допомоги, що, в свою чергу, дозволить виконувати норматив прибуття бригад швидкої на місце події.

Проект постанови на засіданні Уряду представляв Перший заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Качур.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246901047