Держфінінспекція у Вінницькій області у січні-листопаді відшкодувала втрат на 90,1 млн. грн.
09.12.2013 | 10:26
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – листопада 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 90,1 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 264 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 67 досудових розслідувань.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 55 позовів на загальну суму понад 17,7 млн. грн.

У 235 випадках до об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції. Зокрема, 53 установам зменшено бюджетні асигнування на суму майже 2 млн. грн.

За вчинені фінансові порушення 609 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 240 – до дисциплінарної та матеріальної.

Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 5 млн. грн.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246904744