Соціальна інфраструктура працює стабільно
10.12.2013 | 18:20
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
 

Ситуація в усіх регіонах України залишається стабільною. Підприємства працюють, функціонують важливі системи життєзабезпечення - соціальна інфраструктура, в тому числі і підприємства житлово-комунального обслуговування. А це означає, що громадяни України відповідальні і, незважаючи на непросту політичну ситуацію в країні, сумлінно виконують свої обов’язки кожен у своїй сфері.  Про це на зустрічі з громадськістю у Волинській області сказав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Міністр висловив вдячність людям за підтримку Уряду в питаннях євроінтеграційного курсу України і за допомогу у відновленні переговорів з ЄС щодо врегулювання питань, без вирішення яких українська економіка не в змозі буде протистояти економічному тиску.

«Уряд не може дозволити собі маніпулювати людьми, кажучи на чорне, що воно насправді біле і навпаки. Так само, Уряд ніколи не казав, що підписання Угоди про асоціацію – це якесь немислиме миттєве благо для українців, як це зараз багато хто вважає, до кінця не розібравшись, що насправді несла Україні Угода про асоціацію у тому вигляді, в якому пропонувалося її підписати. Що для будь-якої держави повинно бути на першому місці? Звичайно, що її національна і економічна безпека. Тому, як тільки такі гарантії  Україна отримає, Угоду буде підписано», - пояснив Геннадій Темник.

Міністр висловив сподівання, що в ході переговорів сторони знайдуть спільну мову і припустив, що цілком ймовірно вже в наступному році Угоду підпишуть на вигідних для України і її народу умовах.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246908776