ДІУ здійснила виплату відсоткового доходу за четвертим купонним періодом
12.12.2013 | 10:27
Прес-служба Державної іпотечної установи
 

Державна іпотечна установа (ДІУ) здійснила виплату відсоткового доходу за четвертим купонним періодом за гарантованими державою облігаціях серії «Х2» та перерахувала кошти до Державного бюджету України, як плату за державну гарантію. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Державна іпотечна установа залучає кошти на фондовому ринку з 2006 року. За весь час роботи Установа зарекомендувала себе, як надійний емітент цінних паперів. Облігації ДІУ користуються довірою у інвесторів, завдяки тому, що вчасно та у повному обсязі виконуються зобов’язання перед інвесторами», - зазначила керівник прес-служби ДІУ.

Державна іпотечна установа 10 грудня 2012 року достроково закінчила розміщення облігацій серії «Х2» на суму 1 млрд. грн.

«Ставка рефінансування ДІУ становить 15,3% річних, її розмір залежить від ставки дохідності розміщених облігацій. Єдина номінальна доходність, за якою були розміщені облігації вказаної серії склала 14,3% річних», - зазначила Ганна Волобуєва.

Вона додала, що залучені від розміщення кошти спрямовані Установою на виконання своїх статутних завдань, а саме – на рефінансування іпотечних кредитів громадян та фінансування добудови об’єктів незавершеного житлового будівництва.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246913410