Автоперевізники подали понад 1200 заявок на участь у розподілі разових дозволів на 2014 рік
20.12.2013 | 11:43
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Мінінфраструктури отримало більше 1200 заявок щодо участі у розподілі разових дозволів на здійснення міжнародних автоперевезень у 2014 році. Про це повідомив директор Департаменту автомобільного транспорту Дмитро Петухов під час спільної наради з представниками АсМАП України.

«З 1 по 18 жовтня автомобільні перевізники України подавали заявки для участі у розподілі дозволів для перевезення вантажів, що мають обмежені річні квоти, на 2014 рік – усього понад 1200 заявок.», - зазначив Дмитро Петухов. Він додав, що авто перевізники можуть ознайомитися з цими даними на офіційному сайті Мінінфраструктури.

Розподілу у 2014 році підлягають дозволи Австрії (всі види), Азербайджану (всі види, крім транзиту), Білорусі (всі види, крім транзиту), Італії (всі види), Казахстану (всі види, крім транзиту),  Румунії (всі види), Словаччини (всі види, крім транзиту), Туреччини (всі види, крім транзиту), Чехії (всі види),  Узбекистану (всі види) та Угорщини (всі види з урахуванням транзиту до Італії). 

Нагадаємо, Порядок оформлення і видачі дозволів на поїздку територіями іноземних держав при здійсненні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку затверджено наказом Міністерства інфраструктури України № 757.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246931243