В.Семиноженко: Українці наполегливо доказують - вони серед лідерів в ІТ
20.12.2013 | 14:24
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації
 

Черговий здобуток українців підтвердив лідерські позиції наших спеціалістів ІТ-галузі.

Так Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко прокоментував роботу киян, які запустили безкоштовний мобільний додаток «Давай разом!». За кілька днів він зайняв топові позиції в Apple Store.

«Українці щодня заявляють про свій потенціал. І такими невеличкими досягненнями, і серйозними значущими перемогами наші ІТ-спеціалісти щоразу говорять світу: ми – серед найкращих», - зазначив В.Семиноженко.

Такі позитивні приклади, за його словами, не тільки піднімають рейтинг України на світовому ІТ-ринку, але й покращують інвестиційну привабливість вітчизняної галузі.

Довідково

Автори міської спільноти «Типовий Київ» запустили безкоштовний мобільний додаток «Давай разом!». За кілька днів він зайняв топові позиції в Apple Store.

За перші дні додаток встановило більше 10 тис. киян і ця цифра постійно зростає. Варто відзначити, що «Давай разом!» не прив'язане до якогось місця і їм однаково можна користуватися як в Україні, так і, наприклад, в Росії або на відпочинку в будь-якій країні. До нового року розробники обіцяють випустити версію для Android.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246932710