НКЦПФР підготувала зміни до механізму організації та проведення внутрішнього аудиту в профучасниках
27.12.2013 | 10:06
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила доопрацьований проект рішення «Про унесення змін до Положення про особливості організації та проведення внутрішнього аудиту (контролю) в професійних учасниках фондового ринку». Документ був розглянутий та прийнятий на засіданні регулятора, яке відбулося 24 грудня 2013 року.

«Внесення змін до документу, що визначає механізм проведення внутрішнього аудиту в профучасниках, відбувалося при взаємодії з ринком, яка була ефективною та продуктивною. Зокрема, в тексті регуляторного акту були враховані пропозиції та зауваження Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв та Української Асоціації інвестиційного бізнесу щодо основних завдань служби внутрішнього аудиту, вимог до особи, яка тимчасово виконуватиме обов’язки керівника служби, уточнення деяких термінів тощо. Розраховуємо, що спільно нам вдалося підготувати документ, максимально комфортний для учасників ринку», - розповів Олег Мисюра, Директор департаменту контрольно-правової роботи НКЦПФР.

Додамо, що Положення розроблено на підставі Законів України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», «Про цінні папери та фондовий ринок», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» та встановлює особливості організації та проведення внутрішнього аудиту в професійних учасниках фондового ринку, окрім банків.

Найближчим часом документ буде опублікований на офіційному сайті Комісії.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246948803