Заборгованість з виплати зарплати на підприємствах АПК скоротилася на 22%
30.12.2013 | 11:56
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

Від початку року заборгованість з виплати заробітної плати працівникам сільського господарства скоротилася на 22%. Однак, аби максимально зменшити борг, це питання і надалі перебуває під особистим контролем Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка. Окрім того, у відомстві продовжує діяти спеціальна комісія, здійснюється щотижневий та щомісячний моніторинг заборгованості із виплати заробітної плати щодо кожного підприємства-боржника.

В Україні зменшується заборгованість з виплати заробітної плати працівникам сільського господарства. Так, за 11 місяців цей борг скоротився на 5,7 мільйона гривень, або 22%.

Однак, аби пришвидшити виплату заборгованості, Микола Присяжнюк продовжує особисто контролювати це питання. Зокрема, Міністр знову акцентував увагу на необхідності прискорення темпів розрахунків на підприємствах-боржниках. За його словами, недопустимо збільшувати заборгованість з виплати заробітної плати працівникам сільського господарства.

Тому, аби ефективно організувати цю роботу, в Мінагрополітики продовжує працювати спеціальна комісія. Цього року вона провела 14 засідань. Комісією здійснюється щотижневий та щомісячний моніторинг за кожним підприємством-боржником. При цьому до керівників застосовуються дисциплінарні стягнення.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246952802