У травні на Херсонщині відбудеться IV Міжнародний туристичний форум
09.01.2014 | 14:33
Херсонська ОДА
 

Цьогорічний IV Міжнародний туристичний форум «Херсонщина туристична: інновації та співпраця у сфері оздоровлення, лікування, сільського зеленого туризму в екологічних умовах» буде проведено у період з 22 по 24 травня в курортному місті Гола Пристань Херсонської області. Про це повідомила заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ганна Пономаренко на розширеному засіданні з підготовки до проведення Форуму, що проходить за ініціативи голови облдержадміністрації Миколи Костяка.

Метою проведення цього Форуму є створення умов для ефективної реалізації міжнародної та регіональної політики в сфері оздоровлення, лікування. Основна увага акцентована на залученні інвестицій у розвиток туризму та курортів, презентації сільського зеленого туризму.

Загалом на ІV Міжнародний туристичний форум буде запрошено близько 1200 осіб. Серед них: представники дипломатичного корпусу, делегації з регіонів України, представники провідних ЗМІ України та зарубіжжя, туристичний бізнес регіонів України та зарубіжжя, науковці, представники міжнародних фондів, громадських організацій, а також провідні фахівці в сфері оздоровлення, лікування, туризму та курортів, рекреації.

У рамках Форуму планується проведення тематичних секційних засідань, презентацій інвестиційних проектів, прес-конференції, рекламно-інформаційних прес-турів.

А на набережній мола Пристань для всіх учасників та гостей Форуму буде організовано виставку-ярмарку декоративно-ужиткового мистецтва «Голопристанщина туристична».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246965355