На фінансування січневих державних допомог направлено 3,2 млрд. грн.
10.01.2014 | 13:55
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

В Україні повністю профінансовано перший транш державних соціальних допомог за січень. Про це повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська.

«За оперативною інформацією, Держказначейство переказало 3,2 млрд. грн. на фінансування першого траншу державних соціальних допомог за січень, що відповідає поданим заявкам. Таким чином, уже з наступного тижня усі, хто одержує допомоги по малозабезпеченості, сім’ї з дітьми, діти-інваліди та інваліди з дитинства мають почати одержувати ці виплати», - сказала вона.

На даний час кошти вже перераховані в регіони, після чого будуть направлені в райони, а далі надійдуть до поштових відділень та банківських установ, які і здійснюють безпосередньо виплати.

Наталія Королевська нагадала, що затверджений Кабінетом Міністрів порядок проведення таких виплат передбачає фінансування першого траншу до 10 числа щомісяця. Для того, щоб через тривалі свята не відбулося порушення цього графіку, документи на виплати почали збирати ще у грудні 2013 року.

«На селекторній нараді, що проходила наприкінці грудня, регіональним управлінням соціального захисту було доручено заздалегідь підготувати усі необхідні для проведення фінансування виплат документи. Це дозволило у стислі строки в перші ж робочі дні подати відповідні заявки до Міністерства фінансів», - сказала вона. 10 января 2014 года

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246967988