Ті, хто блокує роботу Верховної Ради, працюють проти України, - Прем'єр-міністр
15.01.2014 | 11:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Ті, хто сьогодні блокує роботу Верховної Ради, продовжують працювати проти України. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 15 січня 2014 року.

Прем’єр-міністр зазначив, що завтра Верховна Рада України має розглянути проект Державного бюджету на 2014 рік і прийняти його в цілому.

«Це бюджет соціальної стабільності і розвитку держави, - наголосив Глава Уряду. - Це наша гарантія, що ми за поточний  рік поправимо справи в економіці і зможемо краще забезпечити наших людей всіма видами соціальних допомог в умовах світової кризи. Очевидно, саме такого сценарію стабільного розвитку держави всіма силами намагається не допустити опозиція».

На переконання Миколи Азарова, блокуючи прийняття бюджету, опозиція хоче перекласти на владу  відповідальність за можливі затримки виплати підвищених зарплат бюджетникам, соціальних допомог матерям і дітям, інвалідам тощо, що обумовлено неприйняттям бюджету. За те, що без затвердженого бюджету не будуть будуватися школи, дитячі садки, лікарні, що не буде модернізовуватись швидка медична допомога, не будуть будуватися дороги.

«Невже народу України потрібна така дестабілізація соціально-економічного життя? Особливо в умовах світової економічної кризи. Відповідь очевидна: ті, хто сьогодні блокує роботу Верховної Ради, продовжують працювати проти України», - сказав Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр висловив переконання, що попри все, і цього разу вдасться подолати опір деструктивних сил.

«Необхідно конструктивно розглянути бюджет, відповідно до Постанови Верховної Ради, за яку, до речі, проголосували і представники опозиції, а тепер відмовляються її виконувати, і його прийняти необхідно за один день, - сказав Микола Азаров. - Тому я дуже сподіваюся, що народні депутати приймуть рішення з максимальною відповідальністю».

Прем’єр-міністр вимагає, щоб всі члени Уряду сьогодні максимально попрацювали з профільними комітетами, народними депутатами і ще раз обґрунтували закладені в бюджет баланси, які порушувати не можна. «Потрібно переконати народних депутатів, що тільки реальний бюджет дозволить країні стабільно розвиватися», – резюмував Микола Азаров.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246974891