Київська МДА: Перевірено стан утримання тварин у комунальному підприємстві "Притулок для тварин"
17.01.2014 | 16:36
Київська МДА
 

Директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой перевірив стан утримання тварин у комунальному підприємстві «Притулок для тварин» у Бородянському районі. Зокрема, він обстежив умови утримання собак, стан вольєрів, у яких знаходяться тварини, запас і якість продуктів харчування, забезпечення притулку усіма необхідними медикаментами тощо.

Так, під час перевірки Сергій Садовой пересвідчився, що притулок має чисту територію, стерильні медичний пункт і операційну, а також чисті вольєри. Холодильник наповнений майже 5 тоннами м’ясо-кісткового фаршу, що необхідний для годування тварин.

«У цілому я задоволений станом утримання тварин у притулку. Тварини знаходяться у теплих вольєрах, приміщення опалюються, тварин годують двічі на день сумішшю м’ясо-кісткового фаршу та вареної крупи, в якій є всі необхідні для тварини поживні речовини, так само двічі на день відбувається очищення вольєрів. Усі тварини у притулку пройшли вакцинацію проти сказу і лептоспірозу та знаходяться під постійним наглядом ветеринарів. Систематично проводиться протигельмінтна терапія», – підсумував директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой.

Частина тварин на період плюсової температури повітря знаходиться у вольєрах на вулиці, але, за словами директора КП «Притулок для тварин» Тараса Смурного, до холодів будуть переведені до приміщень, що опалюються.

Зазначимо, пріоритетними напрямами діяльності комунального підприємства є контроль за дотриманням правил утримання тварин, регулювання кількості безпритульних тварин у місті шляхом їх вилову, стерилізації, кастрації та утримання в притулках, пошук нових власників.

Станом на сьогодні у притулку утримується 460 тварин, серед яких є й породисті улюбленці, наприклад: американські стаффордширські тер’єри, німецькі овчарки, московська сторожова, ши-тцу та багато інших. Протягом 2013 року близько 100 собак із притулку знайшли своїх власників. 

Охочі завести домашнього улюбленця можуть завітати до Притулку для тварин, що знаходиться у селищі Нове Залісся Бородянського району, або обрати тварину на сайті КП «Притулок для тварин». За бажанням нового власника тварина може пройти спеціальну підготовку із досвідченими кінологами на території притулку.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246983947